kontakt     strona główna     katalog firm     informacje     dodaj newsa
Loading
aktualności / Sezon ogrodowy w Lidlu!
Sezon ogrodowy w Lidlu!
Sezon ogrodowy w Lidlu!
Sezon ogrodowy w Lidlu!
Sezon ogrodowy w Lidlu!
Sezon ogrodowy w Lidlu!

aktualności / Sezon ogrodowy w Lidlu!
Sierpień to dla miłośników ogrodnictwa bardzo pracowity okres. Rośliny wchodzą w okres największego wzrostu, oczekując na zbliżającą się jesień. Po raz ostatni przycinamy żywopłoty i na bieżąco usuwamy przekwitłe rośliny.
W tych czynnościach na pewno pomocny okaże się sprzęt ogrodowy, który już od 25 sierpnia będzie dostępny w sklepach Lidl.

Teleskopowy sekator do gałęzi lub nożyce teleskopowe do żywopłotu ułatwią ogrodowe prace. Płynnie regulowane uchwyty pozwalają na bezpieczne prowadzenie prac i umożliwiają dotarcie do najbardziej niedostępnych zakamarków ogrodu. Specjalna blokada zatrzymuje ramiona na odpowiedniej długości, zwiększając komfort i bezpieczeństwo ogrodnika. Ostrze ze stali karbowanej pozwoli na sprawne przeprowadzanie prac w ogrodzie. Cena: 19,99 zł/szt.

Sekator precyzyjny będzie niezwykle pomocny przy pracach dekoracyjnych w ogrodzie. Wysokiej jakości ostrze z chromowanej stali idealnie nadaje się do cięcia krzewów, ozdobnych kwiatów i cienkich gałązek. Ergonomiczne uchwyty z aluminium z antypoślizgową wyściółka zapewnią wysoki komfort użytkowania. Cena: 13,99 zł/szt.

Odporny na rozrywanie worek ogrodowy na odpady o pojemności 272 litrów będzie niezbędny podczas porządkowania ogrodu i usuwania uprzednio wyciętych gałęzi krzewów, liści czy też chwastów. Dwa stabilne uchwyty ułatwią jego przenoszenie z miejsca na miejsce. Cena: 15.99 zł/szt.

Bądź ekologiczny i zadbaj o naturę! Wszystkie zebrane ogrodowe odpadki można zutylizować kompostowniku termicznym o pojemności 360 litrów. Kompostownik został wyprodukowany w Niemczech wyłącznie z materiałów recyklingowych, a ponadto jest łatwy w montażu – nie wymaga użycia narzędzi oraz jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Dokładne i szybkie funkcjonowanie zapewniają otwory wentylacyjne. Stabilność gwarantują 4 wypustki do zakotwiczenia w podłożu, natomiast szeroka pokrywa ułatwia wyjmowanie humusu. Cena: 119 zł/szt.

Chodaki ogrodowe wykonane z odpornego na starzenie i zachowującego kształt tworzywa SEBS zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas prac ogrodowych. Chodaki posiadają antypoślizgową podeszwę, nie płowieją i są odporne na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Dodatkową stabilność stopy zapewni wyjmowana, wyprofilowana wkładka. Wygodne w pielęgnacji obuwie dostępne będzie w 2 wzorach, w rozmiarach od 37 do 45. Cena: 25.99 zł/para.
 
 
Dodano: 2011-08-25 15:31:39 - Hill and Knowlton - ID wpisu: 58
Informacje

dekor.ogrody.pl

 
 
 
 
ogrody.pl

 
 
 

strona główna | informacje | dodaj newsa | katalog firm | wpis do katalogu | reklama u nas | kontakt | chcesz mieć ogród?

kratki trawnikowe