kontakt     strona główna     katalog firm     informacje     dodaj newsa
Loading
nowe produkty / Szybko i skutecznie!
Szybko i skutecznie!
Szybko i skutecznie!
Szybko i skutecznie!

nowe produkty / Szybko i skutecznie!
Chwasty potrafią spędzić sen z powiek wszystkich ogrodników.
Narażają na choroby inne rośliny i niszczą pięknie zadbane grządki. Lato to czas ich najbujniejszego wzrostu. Aby pożegnać intruzów raz na zawsze, sięgnij po wyrywacz do chwastów marki Fiskars. To innowacyjne narzędzie, które pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie chwastów z trawnika czy rabaty bez konieczności używania trujących chemikaliów. Budowa urządzenia sprawia, że wyrywanie chwastów jest łatwe i nie wymaga schylania się. Głęboko sięgające pazury wyrywacza chwytają korzeń z czterech stron i pozwalają na czyste oraz nieinwazyjne wyciągnięcie rośliny z podłoża. Narzędzie jest bardzo trwałe – zostało wykonane z aluminium i poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, pazury zaś z wysokowęglowej stali. Wyrywacz jest łatwy do utrzymania w czystości – po zakończonej pracy wystarczy umyć narzędzie pod bieżącą wodą. Dodatkowo zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia jego przechowywanie. Fiskars oferuje produkty dostosowane do potrzeb użytkowników.

Są też inne korzyści z pielenia za pomocą wyrywaczy do chwastów Fiskars.
Zdrowa gleba jest podstawą pięknego ogrodu. Rezygnując z chemicznych środków niszczących chwasty, zapewniamy lepsze warunki dla uprawy roślin. Ręczne usuwanie chwastów nie ingeruje w ekosystem ogrodu i nie niszczy bakterii odżywiających rośliny oraz pozwala glebie oddychać.
Warunki pogodowe nie mają wpływu na efektywność pielenia ręcznego.
Dla uzyskania najlepszych efektów doradzamy rozpoczęcie pielenia na początku sezonu (kiedy chwasty są małe) i powtarzanie go w trakcie sezonu.
 
Strona www autora: http://www.fiskars.pl
Dodano: 2011-08-24 15:53:09 - Anna - ID wpisu: 57
Informacje

dekor.ogrody.pl

 
 
 
 
ogrody.pl

 
 
 

strona główna | informacje | dodaj newsa | katalog firm | wpis do katalogu | reklama u nas | kontakt | chcesz mieć ogród?

kratki trawnikowe