kontakt     strona główna     katalog firm     informacje     dodaj newsa
Loading
porady / SPOTKANIA NA TARASIE
SPOTKANIA NA TARASIE
SPOTKANIA NA TARASIE
SPOTKANIA NA TARASIE
SPOTKANIA NA TARASIE
SPOTKANIA NA TARASIE

porady / SPOTKANIA NA TARASIE

Latem życie domowo-rodzinne przenosi się na taras. Przyjemne, ciepłe dni i wieczory powodują, że naturalnie przenosimy swoją aktywność właśnie tam. Każdy posiłek, każda przerwa podczas dnia pracy spędzona na świeżym powietrzu sprawia, że nasza codzienność staje się przyjemniejsza i piękniejsza.


 


Własny dom jednorodzinny prawie jednoznacznie kojarzy się z zaletą posiadania w nim tarasu. Zwykle jest to miejsce z widokiem na ogród, przygotowanie do odpoczynku, wzbogacone o wygodne meble ogrodowe. Jeśli tylko lubią to domownicy - sprawdza się jako jadalnia i miejsce towarzyskich spotkań. Perfekcyjny wizerunek przydomowego azylu dopełniają dopasowane do stylu domu i ogrodu płyty tarasowe.


 


Rodzinny dom za miastem


Jak najlepiej opisać styl aranżacji wokół niewielkiego domu za miastem? Prostota, urok, ład. Tradycyjne meble ogrodowe z drewna czy rattanu ustawione na tarasie harmonijnie wpisują się w ten klimat. Duże kwadratowe płyty Rock o strukturze łupka i delikatnym słonecznym kolorze spinają soczystą zieleń ogrodu z spokojnym wizerunkiem domu. Określają przy tym i wyznaczają miejsce przeznaczone do relaksu.


 


- Dom zaprojektowany z myślą o domownikach dzieli się na strefy funkcjonalne. Miejsce pracy i odpoczynku nie pokrywają się ze sobą. Gdzie indziej też spożywamy posiłki. Tak samo jest z otoczeniem posesji. Jej podział na strefę wypoczynkową, rekreacyjną czy użytkową wprowadza ład w przestrzeń i naszą codzienność – mówi Grzegorz Nowacki z firmy Buszrem.


 


Relaks na tarasie


Jaki jest przepis na idealny taras? Przede wszystkim należy zachować stylistyczną jedność, prostotę i właściwą relację między estetyką, a funkcją użytkową tarasu. Nawierzchnie z dużych, jasnych płyt w jasnym kolorze są bardzo eleganckie i świadczą o wyrobionym guście właścicieli. Zaletą takiego doboru barw jest ocieplenie całej aranżacji i nadanie jej oczekiwanej przez domowników przytulności. Jasne promienie słońca, które rozpraszają się na gładkiej powierzchni płyt tarasowych rozświetlają przestrzeń. Ciemny kolor mebli ogrodowych pięknie komponuje się z nawierzchnią i otoczeniem. Właśnie w takim miejscu przyjemnie jest wypić wspólną poranną kawę, popołudniową herbatę z rodziną, czy wreszcie wieczorną lampkę wina z przyjaciółmi.


Propozycje podpisów pod zdjęcia:


Zdjęcie 1 – Dużą zaletą płyt tarasowych Rock (Buszrem) jest ich regularny kształt i stonowana kolorystyka.


 


Zdjęcie 2 - Czystość formy, stonowana barwa i gładka faktura, na zdjęciu śrutowane płyty tarasowe Rock firmy Buszrem


Zdjęcie 3 I 4 - Proste kwadratowe lub prostokątne płyty, których powierzchnia odwzorowuje ziarnistą fakturę naturalnego kamienia nadają się do stosowania na tarasy, balkony oraz ogrodowe ścieżki. Powierzchnia płyt Rock (Buszrem) wykonana jest z ze szlachetnego włoskiego kruszywa.


 

 
 
Dodano: 2015-06-24 10:14:45 - nota bene - ID wpisu: 319
Informacje

dekor.ogrody.pl

 
 
 
 
ogrody.pl

 
 
 

strona główna | informacje | dodaj newsa | katalog firm | wpis do katalogu | reklama u nas | kontakt | chcesz mieć ogród?

kratki trawnikowe