kontakt     strona główna     katalog firm     informacje     dodaj newsa
Loading
nowe produkty / Duża nowość, czyli płyty 50²
Duża nowość, czyli płyty 50²
Duża nowość, czyli płyty 50²
Duża nowość, czyli płyty 50²

nowe produkty / Duża nowość, czyli płyty 50²

Płyty o nazwie 50² to kolejna tegoroczna nowość w ofercie firmy Buszrem. Duże kwadratowe płyty znakomicie sprawdzą się na rozległych powierzchniach – dużych posesjach, szerokich alejach czy podjazdach pozwalając szybko zabudować jednolite płaszczyzny.


Płyty 50² to propozycja dla koneserów, dostrzegających piękno w prostych formach. Jest to kolejna w tym roku wielkoformatowa propozycja od Buszremu. W przeciwieństwie jednak do kostki Megaton, kwadratowe płyty zostały zaprojektowane z myślą przede wszystkim o rozległych posesjach oraz placach miejskich, na których odbywa się jedynie ruch pieszy lub lekki samochodowy – do 3,5 tony (grubość płyty wynosi 7 cm). Znakomicie podkreślą one nowoczesny charakter aranżacji posesji, dobrze sprawdzą się również w otoczeniu zabytków, obiektów sakralnych oraz w innych miejscach użyteczności publicznej.


- Płyty 50² posiadają fabrycznie fazowane krawędzie, co pomaga uzyskać projektantom oczekiwany rytm kompozycji. Do ich zalet należy również łatwość ich montażu oraz spory rozmiar, gdyż duże elementy o regularnym kształcie pozwalają na estetyczne uporządkowanie projektowanego obszaru oraz jego szybką zabudowę.


Płyty 50² o długości i szerokości boków równej 50 cm, dostępne są w sumie w 6 kolorach oraz dwóch wykończeniach powierzchni. Płyty gładkie można kupić w szarej, czerwonej i grafitowej barwie, natomiast płyty płukane, gdzie widoczne będą odsłonięte szlachetne kruszywa, dostępne są w tonacji jasnego granitu i ciemnego bazaltu oraz melanżu antracytowego.


- Polecam uwadze inwestorów zwłaszcza płyty w odcieniu melanżu antracytowego. Jest to bardzo nowoczesne i eleganckie połączenie barw, które udało nam się uzyskać dzięki specjalnej wyselekcjonowanej w naszym laboratorium mieszance kruszyw. Dzięki temu barwa melanż antracytowy jest w pewnym sensie sama w sobie unikalnym produktem naszej firmy, który już został bardzo ciepło przyjęty przez naszych klientów – dodaje Grzegorz Nowacki z firmy Buszrem.


Dodatkowo płyty 50² idealnie uzupełniają gotowe bloki schodowe Buszrem o podobnej kolorystyce, które umożliwiają szybkie i proste budowanie schodów i różnicowanie poziomów wykonywanej nawierzchni.


 
 
Dodano: 2015-03-18 11:36:10 - nota bene - ID wpisu: 314
Informacje

dekor.ogrody.pl

 
 
 
 
ogrody.pl

 
 
 

strona główna | informacje | dodaj newsa | katalog firm | wpis do katalogu | reklama u nas | kontakt | chcesz mieć ogród?

kratki trawnikowe