kontakt     strona główna     katalog firm     informacje     dodaj newsa
Loading
nowe produkty / Mniej znaczy więcej
Mniej znaczy więcej
Mniej znaczy więcej
Mniej znaczy więcej
Mniej znaczy więcej
Mniej znaczy więcej

nowe produkty / Mniej znaczy więcej

Trzy różne barwy, klasyczny kształt oraz subtelna faktura to cechy charakteryzujące płyty chodnikowe z kolekcji POP. Płyty nadają się do budowy wszelkiego rodzaju chodników, ścieżek, deptaków w przestrzeni publicznej. Świetnie sprawdzą się również jako nawierzchnia tarasów i alejek wokół naszych domów.


Minimalizm nie wiąże się z powtarzalnością i ujednoliceniem stylistycznym projektów. Wykorzystywane do aranżacji tarasów i przestrzeni przydomowych płyty i kostki brukowe pozwalają na osiągnięcie bardzo zróżnicowanych efektów, których wspólnym mianownikiem będzie prosta elegancja. Ważna jest prostota, perfekcja i wysoka jakość wykorzystywanych materiałów.


-  Płyty POP  to ukłon w stronę naszych klientów, którzy doceniają współczesny, nawiązujący do modernizmu styl minimalistyczny. Seria POP to duże, eleganckie płyty wykonane z wysokiej jakości betonu, które z założenia nie próbują naśladować żadnego kamienia, skały czy innego materiału. Nieco surowe i nie narzucające się estetycznie elementy, stanowią wspaniałe tło dla wyjątkowej architektury oraz pięknych ogrodów – mówi Grzegorz Nowacki z firmy Buszrem.


Piękno kryje się w prostocie


Płyty POP posiadają dwie wersje wykończenia powierzchni – gładką i śrutowaną. Duże wymiary i gładka nawierzchnia pozwalają na komponowanie spójnych i funkcjonalnych nawierzchni, które są dowodem na to, iż piękno kryje się w prostocie. Płyty występują w dwóch wymiarach (40x40 cm oraz 40x60 cm) i 3 kolorach: grafitowym, szarym i czerwonym.


- Szary i grafitowy doskonale komponują się z intensywnymi barwami. Stąd też pomysł, alby złamać monochromatyczność kolekcji płyt POP i włączyć do niej płyty w intensywnej barwie głębokiej czerwieni .


Wszystkie płyty z kolekcji POP można łatwo łączyć ze sobą, ale też z innymi materiałami nawierzchniowymi. Oprócz atrakcyjnego wyglądu charakteryzują je również znakomite parametry techniczne. Płyty sprawdzą się na nawierzchniach przeznaczonych przede wszystkim do ruchu pieszego, zarówno tych w miejscach użytku publicznego, jak i w zaciszu naszego własnego ogrodu.


 
 
Dodano: 2015-02-20 11:03:06 - nota bene - ID wpisu: 309
Informacje

dekor.ogrody.pl

 
 
 
 
ogrody.pl

 
 
 

strona główna | informacje | dodaj newsa | katalog firm | wpis do katalogu | reklama u nas | kontakt | chcesz mieć ogród?

kratki trawnikowe