kontakt     strona główna     katalog firm     informacje     dodaj newsa
Loading
nowe produkty / Ogrodzenie z klasą
Ogrodzenie z klasą
Ogrodzenie z klasą
Ogrodzenie z klasą

nowe produkty / Ogrodzenie z klasą
Plastivan Polska wprowadza na rynek kolejny produkt. System DuoFuse jako budulec ogrodzenia to nowe rozwiązanie gwarantujące doskonały efekt estetyczny i wygodne użytkowanie.

Początkowo deski z kompozytu DuoFuse wykorzystywane były do budowy tarasów czy ławek. Obecnie dzięki innowacyjnej technologii znalazły nowe zastosowanie także przy budowie ogrodzeń. Powstał jednolity płot łączący efekt ciepłego drewna i właściwości tworzyw sztucznych.

Ogrodzenie sprawdza się w trudnych warunkach (duże nasłoneczniniee, wilgoć, tereny podmokłe, miejsca trudnodostępne). Materiał, z którego powstaje płot, nie wymaga konserwacji, nie gnije, nie puchnie, nie rozwarstwia się i nie traci koloru. Ponadto jego dodatkową zaletą są właściwości wygłuszające.

Deski kompozytowe służące do montażu płotu dostępne są w dwóch kolorach – tropikalnym brązie oraz kamienno szarym. Z łatwością można je dopasować do aranżacji ogrodu czy elementów małej architektury. Dodatkowo spójność kolorystyczną i harmonię można uzyskać dzięki wielofunkcyjnemu zastosowaniu desek – także jako element ogrodowych pergoli i parkanów. Kompletny system ogrodzeniowy składa się z pionowego słupka, daszka oraz poprzecznych paneli wypełniających.

Sugerowana cena deski ogrodzeniowej: 35,73 zł/MB brutto.

 
Strona www autora: http://www.ogrody.pl
Dodano: 2011-06-01 20:28:28 - ogrody.pl - ID wpisu: 24
Informacje

dekor.ogrody.pl

 
 
 
 
ogrody.pl

 
 
 

strona główna | informacje | dodaj newsa | katalog firm | wpis do katalogu | reklama u nas | kontakt | chcesz mieć ogród?

kratki trawnikowe