kontakt     strona główna     katalog firm     informacje     dodaj newsa
Loading
projekty, realizacje / Maxi Golf - niezwykłe piłeczki z kolekcji Libet STAMPO
Maxi Golf - niezwykłe piłeczki z kolekcji Libet STAMPO
Maxi Golf - niezwykłe piłeczki z kolekcji Libet STAMPO

projekty, realizacje / Maxi Golf - niezwykłe piłeczki z kolekcji Libet STAMPO
Maxi Golf - niezwykłe piłeczki z kolekcji Libet STAMPO.
Detale nadają wymiar całości, wzbogacając miejsca, w których spędzamy większość naszego czasu. Przykładamy coraz większą wagę do wyglądu naszego otoczenia, nauczyliśmy się dostrzegać udane prace architektów i projektantów, doceniamy nowe pomysły.
Z entuzjazmem przyjmujemy kreatywne rozwiązania, które ułatwiają życie i upiększają naszą codzienność.

Kula z kolekcji Libet STAMPO to z pewnością jedna z ulubionych gwiazd z linii produktów z betonu architektonicznego produkowanych na zamówienie. Jakkolwiek poważnie traktujemy beton, jego bezsprzeczny talent konstrukcyjny i raczej surowy wizerunek, warto czasem dostrzec nieco lżejszą stronę jego natury.
Oto przykład fantazji projektanta, który połączył dwie pasje swojego klienta - miłość do sportu i modernistycznej architektury. Kilka kul o średnicy 60 cm rozrzucono niby przypadkiem na rozległym trawniku. Obłe kształty zdecydowanie przyciągają wzrok na niczym niezakłóconej połaci zieleni, jednocześnie łagodząc prostopadłościenną konstrukcję domu. Harmonia tkwi w proporcjach i konsekwentnym minimalizmie. Jakkolwiek poważnie traktujemy beton, jego bezsprzeczny talent konstrukcyjny i raczej surowy wizerunek, warto czasem dostrzec nieco lżejszą stronę jego natury. Nieograniczony talent plastyczny pozwala mu przybierać formy, których zastosowanie, jak w tym wypadku, ewidentnie puszcza do nas oko.
Urok białej kuli tkwi w prostocie formy. Sposób jej wykorzystania w przestrzeni decyduje o charakterze całej aranżacji. Kula inaczej zaprezentuje się w otoczeniu zieleni, a inaczej w miejskiej dżungli. Od wyczucia stylu projektanta i celu jaki jej wyznaczy zależeć będzie jej ostateczny odbiór. Zapewne w każdym przypadku kula będzie tu kropką, która ma znaczenie.

Kolekcję Libet STAMPO tworzą produkty na zamówienie, dlatego linia ta wciąż się rozwija, a jej współtwórcą możesz być także Ty. Podstawowe elementy dostępne są w wybranych Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Libet.
 
Strona www autora: http://libet.pl
Dodano: 2013-08-02 22:11:31 - Libet - ID wpisu: 230
Informacje

 
 
 
ogrody.pl

 
 
 

strona główna | informacje | dodaj newsa | katalog firm | wpis do katalogu | reklama u nas | kontakt | chcesz mieć ogród?

kratki trawnikowe