kontakt     strona główna     katalog firm     informacje     dodaj newsa
Loading
nowe produkty / Parkiet - nowoczesne spojrzenie na przestrzeń
Parkiet - nowoczesne spojrzenie na przestrzeń
Parkiet - nowoczesne spojrzenie na przestrzeń
Parkiet - nowoczesne spojrzenie na przestrzeń

nowe produkty / Parkiet - nowoczesne spojrzenie na przestrzeń
Najnowsza propozycja w ofercie firmy Bruk-Bet przełamuje klasyczne postrzeganie nawierzchni z kostki brukowej jako wykonanej z drobnych, kwadratowych elementów.
Kostka Parkiet wyróżnia się formą dużych, smukłych prostokątów przypominających wyglądem masywne klepki parkietowe. Rozległe przestrzenie takie jak podjazdy lub placyki przy domach jednorodzinnych czy rynki i skwery miejskie wymagają od nawierzchni nie tylko wyjątkowej wytrzymałości na codzienną eksploatację, ale także subtelnego wkomponowania się w otaczającą zabudowę.
Projekt kostki brukowej Parkiet firmy Bruk-Bet został przygotowany z myślą o zagospodarowywaniu terenu wokół budynków o nowoczesnej architekturze oraz otwartych przestrzeni miejskich. Jej pięć dużych elementów o różnych rozmiarach i ośmiocentymetrowej grubości stanowi stabilną podstawę dla podjazdów i placów obciążonych ruchem samochodowym.
Dwa typy powierzchni – śrutowany rustical oraz zróżnicowany w wybarwieniu color-mix – zachwycają kolorystyką zaczerpniętą z naturalnych skał. Geometryczny kształt poszczególnych elementów Parkietu doskonale prezentuje się w prostych ułożeniach rzędowych. Ich lekko sfazowane krawędzie uwydatniają linie spoin tworzące regularną siatkę na całej powierzchni. Nawierzchnie wykonane z kostki Parkiet nadają przestronności i lekkości otoczeniu.
Mogą również optycznie wydłużać przestrzeń. Doskonale komponują się z nowoczesną architekturą inspirowaną modernistycznymi bryłami.

Kostka brukowa Parkiet
Producent: Bruk-Bet Typy powierzchni: pastelowa harmonia, wapień dewoński, granodioryt, granit, andezyt
Wymiary: 300x120x80 mm, 380x120x80 mm, 530x120x80 mm, 530x160x80 mm, 680x160x80 mm Cena: 71,34 – 92,50 zł brutto/m2

INFORMACJE DODATKOWE O BRUK-BET®
Istniejąca od 1984 roku firma Bruk-Bet® jest jednym z czołowych producentów wyrobów betonowych w Polsce. Mocną pozycję wśród innych przedsiębiorstw z branży budowlanej zapewniła sobie produkując wysokiej klasy kostki brukowe.
Jako pierwsza w kraju wprowadziła na rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto®, postarzane kostki Antic®, wyroby Uni Split® i Realit®. Obok dekoracyjnych kostek brukowych w asortymencie firmy znajdują się m.in. płyty z kamienia ciosanego, drewno ogrodowe, krawężniki, palisady, pustaki szalunkowe i murarskie oraz elementy studni betonowych.
W 2010 roku firma Bruk-Bet® poszerzyła swoją ofertę o system budowy domów z betonu komórkowego Termalica. W skład systemu wchodzą: bloczki do wznoszenia ścian jedno i wielowarstwowych, nadproża okienne i drzwiowe, płytki do ocieplania i obudowy, zaprawy murarskie oraz narzędzia.
W 2011 roku oferta Termalica została poszerzona o stropy gęstożebrowe, płyty stropowo-dachowe i wielkoformatowe płyty ścienne. Firma Bruk-Bet® jest wielokrotnym zwycięzcą i laureatem konkursów branży budowlanej.
Zdobyła m.in. pierwsze miejsce w konkursie Laur Klienta 2008 w kategorii „Kostka brukowa” i „Kostka dekoracyjna”.
W 2010 roku firma Bruk-Bet® została dwukrotnie wyróżniona podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu: medalem ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające kampanii marketingowej oraz Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich za bloczki z betonu komórkowego Termalica.
 
Strona www autora: http://www.bruk-bet.pl
Dodano: 2013-07-25 12:14:06 - Bruk_bet - ID wpisu: 228
Informacje

dekor.ogrody.pl

 
 
 
 
ogrody.pl

 
 
 

strona główna | informacje | dodaj newsa | katalog firm | wpis do katalogu | reklama u nas | kontakt | chcesz mieć ogród?

kratki trawnikowe